מי מאוחרי הסטודיו ?

נעים להכיר 🙂

שמי קארין, ארט-דירקטורית ומנהלת הסטודיו. אני מביאה איתי ניסיון של שנים רבות בתחום הדיגיטל והדפוס. 
במהלך השנים הובלתי פרויקטים גדולים בתחומים רבים. לאחר ניסיון רב בעבודה מול לקוחות גדולים וקטנים הבנתי שאני מעדיפה שירות של אחד על אחד על מנת ליצור פרויקטים יצירתיים ותכליתיים. אני בוחרת להתמקד בקשר הישיר עם אנשים ויחד איתם ליצור ולגבש את הרעיון לידי מימוש. 

התפקיד שלי הוא להבין את צורכי הלקוח להוביל את הפרויקט משלב המחשבה עד ליצירת חוויה כוללת. אני נהנת לעבוד עם לקוחות בתחומים שונים ומגוונים וכמובן שלא שוכחת לנדב את שירותי הסטודיו גם לארגונים ללא כוונות רווח.


קארין לב. סטודיו בוטיק בעולם הדיגיטל והדפוס.

הסטודיו הוקם ע“י קארין לוי, כמעצבת וכארט דירקטורית במשרדי עיצוב ופרסום מהגדולים בארץ הבנתי שאני בוחרת להתמקד באנשים ובמימוש הרעיונות והחזון שלהם על מנת ליצור פרויקטים יצירתיים ותכליתיים. אני נהנת לעבוד עם לקוחות בתחומים שונים ומגוונים. התפקיד שלי הוא להבין את צורכי הלקוח, להוביל את הפרויקט משלב המחשבה עד ליצירה. העשייה נעשת מתוך אהבה לעיצוב, ליצירתיות ולמקוריות. בסטודיו ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים: מיתוג ופיתוח שפה עיצובית, הקמת אתרי אינטרנט, עיצוב לרשתות חברתיות, קמפיינים דיגיטליים, עיצוב אלמנטים פרסומיים, אפיון ממשק משתמש ועוד…

לסטודיו בוטיק יש יתרונות משלו. קבוצה קטנה עם תוצאות גדולות! התמזל מזלנו לעבוד עם אנשים מוכשרים ומעוררי השראה. כל פרויקט הוא ייחודי וכל תשומת הלב מגיע ישירות ללקוח. תוך הבנה של צורכי הלקוח להיות ייחודי ומקורי ויחד עם זאת להשיג את מטרותיו השיווקיות והעסקיות. 

הבנה זו היא שהופכת את הסטודיו שלנו לייחודי ומקורי ומאפשרת לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.  


אשמח לעמוד לשירותכם בכל עת,
בברכה, קארין

מסלול החיים שלי

גלילה לראש העמוד