מי אנחנו?

סטודיו בוטיק המעניק שירותים בתחום הדפוס ולדיגיטל. השירותים כוללים: מיתוג ופיתוח שפה עיצובית, הקמת אתרי אינטרנט, עיצוב לרשתות חברתיות, קמפיינים דיגיטליים, עיצוב אלמנטים פרסומיים, אפיון ממשק משתמש ועוד…

הסטודיו הוקם בשנת 2008 ע“י קארין לוי, ארט דירקטורית עם נסיון רב בתחום העיצוב, הדיגיטל והפרסום. כמעצבת וכארט דירקטורית במשרדי עיצוב ופרסום מהגדולים בארץ הבנתי שאני בוחרת להתמקד באנשים ובמימוש הרעיונות והחזון שלהם על מנת ליצור פרויקטים יצירתיים ותכליתיים. אני נהנת לעבוד עם לקוחות בתחומים שונים ומגוונים. התפקיד שלי הוא להבין את צורכי הלקוח, להוביל את הפרויקט משלב המחשבה עד ליצירה. העשייה נעשת מתוך אהבה לעיצוב, ליצירתיות ולמקוריות.

לסטודיו בוטיק יש יתרונות משלו. אנו קבוצה קטנה עם תוצאות גדולות! התמזל מזלנו לעבוד עם אנשים מוכשרים ומעוררי השראה. כל פרויקט הוא ייחודי וכל תשומת הלב מגיע ישירות ללקוח. תוך הבנה של צורכי הלקוח להיות ייחודי ומקורי ויחד עם זאת להשיג את מטרותיו השיווקיות והעסקיות. 

הבנה זו היא שהופכת את הסטודיו שלנו לייחודי ומקורי ומאפשרת לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.   

הקודם
הבא

הנה כמה מהיתרונות העיקריים שלנו…

1 | קשר אישי וישיר

הסטודיו הוקם מתוך מחשבה והבנה כי ישנו צורך בקשר אישי וישיר עם הלקוח ללא ״טלפון שבור״ על מנת לקבל את השירות הקשוב והאישי ביותר שניתן. קשר כזה מאפשר לקבל תשומת לב מלאה במחירים אטרקטיביים ללא עמלות תיווך.

2| כל הפתרונות במקום אחד

אנו מציעים פתרון כולל לכל השירותים שעסק חדש או קיים צריך, כך שכל המרכיבים יהיו תואמים ואחידים:
עיצוב ומיתוג – פיתוח שפה עיצובית למותג כולו הכולל, לוגו, כרטיסי ביקור, ניירת, אלמנטים פרסומיים, קטלוגים, ברושורים, מודעות, שלטי חוצות, רול -אפים ועוד…
עיצוב ופיתוח לאינטרנט – עיצוב ותכנות אתרי אינטרנט רספונסיבים, דפי נחיתה, מיניסייטים באנרים ועוד…
פרסום ושיווק – קמפיינים פרסומיים ברשתות חברתיות, ברשת ובמדיה כולה. 

 

3| כמה סקיצות שתרצו…

אנו מאמינים שישנו אינטרס משותף לשני הצדדים להגיע לתוצאה הטובה ביותר ושביעות רצון שניהם בזמן הנתון לביצוע הפרויקט, ולכן…
אנו לא מגבילים בכמות סקיצות!

מי מאחורי הסטודיו…

נעים להכיר 🙂

שמי קארין, ארט-דירקטורית ומנהלת הסטודיו. אני מביאה איתי מעל 15 שנות ניסיון בתחום העיצוב, הפרסום והאינטרנט.
לאחר שפע של ניסיון בעבודה מול לקוחות גדולים וקטנים הבנתי שאני מעדיפה שירות של אחד על אחד על מנת ליצור פרויקטים יצירתיים ותכליתיים, אני בוחרת להתמקד באנשים ורעיונות ולעשות משהו אמיתי ונכון שנוגע באנשים.
התפקיד שלי הוא להבין את צורכי הלקוח להוביל את הפרויקט משלב המחשבה עד ליצירתו. אני נהנת לעבוד עם לקוחות בתחומים שונים ומגוונים וכמובן שלא שוכחת לנדב את שירותי הסטודיו גם לארגונים ללא כוונת רווח.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל עת,
בברכה, קארין

מסלול החיים שלי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן